Asi se všichni shodneme, že rouška je otravná… a možná nejvíce v momentě, kdy jdete nakupovat a před obchodem s taškou si uvědomíte, že jste jí zapomněli. Jenže ona přináší také mnoho příležitostí, které, nikoli ne nezbytně, mohli uniknout vaší patrnosti.

Nejdříve praktická část

Rouška kromě, zcela jasné funkce ochránit ostatní před vámi a i trošku vás před ostatními, má i další praktická využití. Pokud jste velmi známá a osobnost veřejného života můžete si v klidu dojít do obchodu nebo na procházku aniž by vás někdo obtěžoval.

Nošení roušek kromě celebrit uvítali například také politici a jiní zločinci, kteří opět mohou bez studu mezi slušné lidi. Zcela jasným příkladem je náš milovaný prezident, který za svou roušku skryl „svůj nepůvab“ a navíc v jeho tváři nevidíme nezdravou šedo-rudou barvu připomínající jeho velkou zálibu ve fermentovaných a destilovaných nápojích.

Na nošení roušky si ale mohou stěžovat exhibicionisté, kterým přibyla další část oděvu, kterou si musí při svém aktu odhalení sundat, naopak profláknutí pedofilové si díky roušce mohou opět zkrátit cestu domů přes jejich oblíbený dětský park či hřiště a to i přesto, že to mají soudem zakázané. Vyložené nadšení z nových vládních opatření mají lupiči, kteří se mohou ke své oběti přiblížit aniž by v ní budili svou maskou obavy a před přepadením v bance jim dokonce ochranka při příchodu popřeje dobrého dne, což jim zcela jistě zpříjemní jejich nadcházející loupež.

Teď ta část zábavná

Nejdůležitější je si uvědomit, že maska nedává anonymitu jen celebritám a zločincům, dává anonymitu i vám a v tom je celé jádro pudla. Je mnoho způsobů jak se v masce zabavit.

Nepříjemný soused či učitelka

Pokud čelíte v masce někomu koho nemáte rádi, můžete na něj beztrestně vypláznout jazyk. Nehrozí vám žádné prozrazení a v momentě, kdy to uděláte pochopíte jak velká zábava to je. Mějte ale na mysli, že úšklebky a šilhání stále vidět je! Vystačte si opravdu jen s vyplazeným jazykem.

Prank na neznámého chodce

Pranky často bývají nepříjemné, pokud jste rozpoznatelní, ale i když nejste. Pokud se prank nepovede a stane se něco nepředvídatelného můžete mít špatné svědomí. A to není záměrem tohoto článku. Zcela určitě nedoporučujeme dělat pranky, které by mohli někoho urazit, poškodit nebo naštvat. Můžete ale udělat prank, který je vlastně i svým způsobem i hezký. Jak? No jednoduše můžete (třeba i familierně) zdravit na ulici jiné lidi v maskách. Prosté „Ahooooj!“ vyvolá v neznáme člověku v masce totální zmatek. Kdo to byl? Jak mě mohl v masce poznat? Je to Petr, Pavel nebo někdo ze školy? Nezmýlil se ten člověk? Co to mělo být? Nejhorší co se vám může stát je to, že vás člověk dohoní a vy se mu hezky omluvíte, že došlo k prostému omylu 🙂

Ostýchavý chlapec nebo dívka

Další skvělou zábavou je nacvičování svých sociálních dovedností pokud jste ostýchavý nebo ostýchavá. Protože máte masku nemusíte se stydět za to, že se vám rdí líčka. Můžete na veřejnosti oslovit kohokoliv a zkusit se dát do řeči s opačným pohlavím. Může se vám povést i získat svou novou kamarádku, přítele nebo oboje!

Výstřední klobouk

Takhle on to nemusí být klobouk, ale vlastně cokoliv trochu odvážného co jste si chtěli vždycky vzít na sebe, ale báli jste se toho co na to řekne okolí.

Netradiční účes nebo bradka

Ta anonymita vám také dává možnosti experimentovat sami se sebou. Můžete vyčesat nový účes, nabarvit si vlasy, muži mohou experimentovat s vousy a vyzkoušet ty, které by za normálních podmínek neměli odvahu vyzkoušet. Nemusí to být něco extravagantního můžete se třeba jen obarvit na blond. Co se vousů týče můžete vyzkoušet jak budete vypadat s knírkem, bradkou nebo i jen jak by vám slušely „kotlety“. Ale můžete samozřejmí jít i do totálního úletu a’la „PUNK!“ nebo zacuchat dredy.

Převlek

Pokud jste někdy chtěl obléknout jako vaše opačné pohlaví a báli jste se nyní nemusíte! Pokud jste muž a cítíte se být ženou tak se jako žena oblečte, nasaďte roušku a vyražte do ulic! Co na tom… nikdo vás přece nepozná ;)!

A vlastně všechno ostatní

Ano všechno ostatní co jste se styděli dělat, když jste si mysleli, že vás někdo uvidí. Můžete na ulici zpívat, tancovat a nebo hrát na kytaru. Žádná ostuda vám přece nehrozí 😉 !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..